ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

ТОВ «Роменський завод кондитерських вирбів» успішно реалізує свою продукцію під торговою маркою «Ромни-кондитер». За час роботи підприємства проведено технічне переоснащення виробничих підрозділів - відновлено та модернізовано існуюче обладнання, придбано нове. На підприємстві розроблені і введені в дію системи оптимізації завантаження виробничих потужностей та енергозбереження.

ТОВ «Роменський завод кондитерських виробів » - одне з найбільших підприємств України, яке на базі сучасних технологій та обладнання виробляє велику кількість найменувань кондитерських виробів. На підприємстві працює сучасна лінія з виробництва кондитерської глазурі.Різні види зефірів, мармеладу, цукерок, пастила - гармонійно поєднують у собі домашні традиції та найсучасніші стандарти виробництва. В асортиментному ряді ТМ "Ромни-кондитер" постійно з'являються новинки, які розробляються на базі новітніх технологій і багатого професійного досвіду фахівців компанії.

Виробничі потужності підприємства сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування. На виробництві працює система управління якістю, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015, і система управління безпекою харчових продуктів, яка відповідає вимогам стандарту ДСТУ ISO 22000:2019, що підтверджується наявністю сертифікатів відповідності.

Всі структурні підрозділи і кожен працівник окремо чітко усвідомлює свої обов'язки і відповідальність перед кінцевим споживачем за якість продукції, яку випускає підприємство; за своєчасність і якість обслуговування партнерів.

Сьогодні ми по праву можемо пишатися нашою стабільною позицією на ринку України і зарубіжних ринках, яку щорічно укріплюємо.

Головний принцип ТОВ «Роменський завод кондитерських вирбів» - бути кращим з кращих, шляхом випуску високоякісної, безпечної продукції та задоволення попиту всіх категорій споживачів як в Україні, так і за її межами!